Żywność

W dzisiejszych czasach olej konopny cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Nasz sklep internetowy oferuje wiele ciekawych produktów spożywczych zawierających ten składnik. Żywność na bazie roślin z gatunku Cannabis wykazuje działanie prozdrowotne, dlatego stanowi dobry suplement codziennej diety. W naszym asortymencie dostępna jest odżywka białkowa dla sportowców Hemp Protein. Duży wybór nasion łuskanych lub niełuskanych, a także smakowite przekąski w wersji fit. Cena produktów jest bardzo przystępna, dlatego zachęcamy do większych zakupów i darmowej dostawy!

Odżywka białkowa z konopi cena

Do codziennej diety warto wprowadzić olej tłoczony na zimno, który sprawdzi się jako dodatek do wielu potraw. Dzięki dużej zawartości kwasów Omega 3 i 6 poprawia funkcjonowanie układu krwionośnego i obniża cholesterol we krwi. Można używać go do sałatek i innych dań warzywnych czy mięsnych. Regularnie przyjmowany poprawia kondycję skóry i włosów doskonale je nawilżając. W ofercie sklepu jest też białko konopne Hemp Protein, które będzie idealną alternatywą dla mięsa lub będzie stanowiła smaczny izdrowy dodatek do diety. Również osoby aktywne sportowo mogą korzystać ze zdrowego pełnowartościowego białka konopnego, które jako jedyne z białek roślinnych ma najlepszą wchłanialność oraz stosunek kwasów Omega 3 i 6. Odżywka nie zawiera w swoim składzie produktów pochodzenia zwierzęcego, dlatego polecana jest dla osób stosujących dietę vegetariańską oraz vegańską. Można zakupić ją także w wersji smakowej, w bardzo przystępnej cenie. 

Hemp Protein sklep

Na szczególną uwagę w naszym sklepie zasługują również odżywki białkowe Hemp Protein, które wykonane są w 100% z nasion konopi.

Nasiona można zakupić zarówno łuskane jak i niełuskane. Ziarna warto dosypywać codziennie do spożywanych potraw. Zawierają szereg witamin i mikroelementów. Nasiona niełuskane przed podaniem można uprażyć na patelni, aby podkreślić smak i zwiększyć wchłanialność substancji w nich zawartych. Wystarczy jedna łyżka nasion dziennie, aby wzbogacić swoją dietę w ważne składniki odżywcze. 

W asortymencie naszego sklepu internetowego oprócz nasion, odżywek białkowych i olejów tłoczonych na zimno można znaleźć też wiele innych produktów na bazie konopi. Każdy produkt pochodzi z odmiany konopi siewnej, która zawiera jedynie śladowe ilości psychoaktywnego związku chemicznego THC. Dzięki temu żywność oraz suplementy z naszego katalogu są całkowicie bezpieczne, legalne I przede wszystkim prozdrowotne.

Active filters