KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy producentem naturalnych produktów CBD, wierzymy że konopia to coś więcej niż tylko roślina!

Naturalna siła płynąca z konopi stanowiła dla nas inspirację do stworzenia wyjątkowych produktów CBD. Jako pasjonaci tej niedocenionej rośliny dążymy do upowszechnienia wiedzy na jej temat oraz praktycznego zastosowania w życiu codziennym. Stawiamy na najwyższą jakość, naturalne pochodzenie, oraz spełnienie norm bezpieczeństwa dzięki czemu zaufało nam już wielu klientów.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Przykładamy ogromną wagę do zadowolenia i satysfakcji naszego klienta, dlatego  z najwyższą starannością przygotowujemy nasze produkty dbając o najmniejsze detale.

Nasze produkty posiadają tylko naturalnie występujące w konopiach kannabinoidy, a najważniejszy z nich - CBD nie jest sztucznie podnoszony do wysokich wartości dzięki czemu całe spektrum innych kannabinoidów m.in. takich jak: CBDA, CBG, CBN, CBGA zostaje zachowane.

Łączna zawartość THC+THCA nie przekracza dopuszczalnej normy obowiązującej w Polsce i wynosi maksymalnie 0,2%. Każda partia wprowadzona do sprzedaży posiada polską analizę laboratoryjną.

Nasze wyroby cechują się przyjemnym, naturalnym i intensywnym aromatem, który dzięki zastosowaniu szczelnych opakowań zachowa najwyższą jakość przez długi czas.

Obecnie konopie wracają dużymi krokami do codziennego użytku oraz wzbudzają zainteresowanie.

Oprócz walorów smakowych i aromatu posiadają również właściwości dobroczynne dla ludzkiego organizmu 

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO SKLEPU W ELBLĄGU