KIM JESTEŚMY?

Naturalna siła płynąca z konopi stanowiła dla nas inspirację do stworzenia wyjątkowych produktów CBD. Jako pasjonaci tej niedocenionej rośliny dążymy do upowszechnienia wiedzy na jej temat oraz praktycznego zastosowania w życiu codziennym. Stawiamy na najwyższą jakość, naturalne pochodzenie, oraz spełnienie norm bezpieczeństwa dzięki czemu zaufało nam już wielu klientów. 

Wierzymy że konopia to coś więcej niż tylko roślina!

CO NAS WYRÓŻNIA?

Przykładamy ogromną wagę do zadowolenia i satysfakcji naszego klienta, dlatego  z najwyższą starannością przygotowujemy nasze produkty dbając o najmniejsze detale.

Nasze produkty posiadają tylko naturalnie występujące w konopiach kannabinoidy, a najważniejszy z nich - CBD nie jest sztucznie podnoszony do wysokich wartości dzięki czemu całe spektrum innych kannabinoidów m.in. takich jak: CBDA, CBG, CBN, CBGA zostaje zachowane.

Łączna zawartość THC+THCA nie przekracza dopuszczalnej normy obowiązującej w Polsce i wynosi maksymalnie 0,2%. Każda partia wprowadzona do sprzedaży posiada polską analizę laboratoryjną.

Produkty cechują się przyjemnym, naturalnym i intensywnym aromatem, który dzięki zastosowaniu szczelnych opakowań zachowa najwyższą jakość przez długi czas.

Konopie znane są od tysięcy lat, ale dopiero teraz wracają dużymi krokami do codziennego użytku ze względu na dobroczynne działanie na ludzki organizm.

W naszej ofercie znajdziesz różne naturalne produkty, które pozytywnie wpłyną na Twoje samopoczucie oraz na funkcjonowanie ciała i umysłu.

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZENIA NASZEGO SKLEPU W ELBLĄGU